Witamy w Elanco – firmie o globalnym zasięgu, działającej w obszarze produkcji leków weterynaryjnych, dodatków paszowych oraz ochrony zdrowia zwierząt. Elanco wspiera badania naukowe oraz rozwój i wdrażanie produktów, które przynoszą korzyści zwierzętom, konsumentom i środowisku naturalnemu, zarówno w odniesieniu do zwierząt hodowlanych, jak i domowych.

 

Elanco współpracuje z najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie w zakresie opracowywania produktów, które zwiększają produkcję i bezpieczeństwo żywności oraz zapewniają zwierzętom domowym dłuższe, zdrowsze i szczęśliwsze życie.

 

Przez ponad pół wieku firma Elanco pomagała w kształtowaniu sektora ochrony zdrowia zwierząt na całym świecie. W 1953 roku Elanco wprowadziła na rynek pierwszy antybiotyk stosowany tylko u zwierząt.

 

Teraz, w 2019, Elanco kontynuuje swoją ekspansję w Europie, dlatego właśnie otwarliśmy nowe, wielofunkcyjne Elanco Solution Centre w Warszawie i szukamy do niego ludzi z pasją, którzy pomogą szerzyć naszą wizję.

 

Poniżej znajdziesz listę aktualnych ofert pracy z podziałem na odpowiednie działy:

Jestem w
Elanco, gdyż:

Zobacz film

Andżelika

General Manager w Elanco Solution Center

Elanco Solution Center (ESC) w Warszawie będzie świadczyć usługi w działach: Order to Cash (O2C), Purchase to Pay (P2P), Record to Report (R2R), HR i Operations, Procurement oraz Planowania i Analizy Finansowej.

 

Planujemy zbudować i rozwijać zespół ponad 250 pracowników, poprzez odpowiednie zarządzanie talentem, praktyczne i dostosowane szkolenia, mentoring i długoterminowe planowanie strategiczne.

 

Chcę stworzyć zespół ludzi zaangażowanych w to, co robią, z poczuciem misji i przynależności, zespół, w którym każdy doskonale zdaje sobie sprawę, jak jego działania wpływają na sukces całego ESC.

Wartości, którymi się kierujemy:

 

Integralność
Robimy odpowiednie rzeczy w odpowiedni sposób.

 

Wzajemny szacunek:
Szanujemy siebie nawzajem, szanujemy naszych klientów i zwierzęta, o które się wspólnie troszczymy.

 

Doskonałość:
Jesteśmy odpowiedzialni. Ciągle się rozwijamy. Dbamy o jakość naszych usług.

Zdrowe zwierzęta odgrywają kluczową rolę w zdrowiu ludzi i naszej planety.

 

Nasza działalność opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie zdrowia zwierząt, które przyczyniają się do polepszenia ich życia, a co za tym idzie – zdrowszych ludzi i zdrowszego środowiska.

 

W Elanco wierzymy, że dbanie o zdrowie zwierząt jest kluczem do rozwiązania globalnych zagadnień związanych z opieką zdrowotną, bezpieczeństwem żywnościowym i stawienia czoła wyzwaniom związanym ze zrównoważonym rozwojem.

Elanco łączy holistyczny obraz świata i dziesięciolecia doświadczeń, aby uzyskać wyjątkową perspektywę w zakresie zdrowia zwierząt i ich wpływu na świat.

 

Realizujemy to codziennie, zarówno poprzez oferowane przez nas produkty i usługi, jak i inicjatywy wynikające z naszego podejścia do zdrowia zwierząt.

Aktualne Oferty Pracy

Aby przeglądać aktualne ogłoszenia o pracę, należy wybrać odpowiedni język i dział.

Więcej informacji o danym stanowisku można przeczytać po wybraniu odpowiedniego przycisku “Zobacz ofertę” :